OPINIE I KOMENTARZE O KAWYIHERBATY.EU
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

+33
Zenek
Zadowolony Klient
Sylwia Kwiatkowska
Gawron
Krystyna
Weronika Gawron
Patrycjusz
Ernest
K.....R
Zibi
Zbyszek
Anita
LIDKA W
Adaś
oliwia
Katarzyna
Edyta
Kr6ystian
Kornel
Grzegorz
Kamila Grala
Marek
Asaś
kasia
Natalia
Kawosz
Rafał
Karolina
Adrian Wincenty
Marta
OLO12
Nowy
Admin
37 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Admin Pon Cze 17, 2024 2:18 pm

Witam wszystkich tutejszych użytkowników forum.

Przeglądając ofertę w internecie natknąłem się na sklep kawyiherbaty.eu.
Posiadają bardzo fajną ofertę oraz uczciwe ceny. Bardzo proszę o podzielenie się każdego z użytkowników, co mają doświadczenie z sklepem kawyiherbaty.eu o ich opinie lub komentarze.

Dotychczas znalazłem na ich temat następujące źródła:

Arrow http://www.kawyiherbaty.fora.pl/opinie-i-komentarze-o-sklepie-kawyiherbaty-eu,3/opinie-i-komentarze-o-sklepie-kawyiherbaty-eu,3.html#3     Exclamation

https://kawyiherbaty.eu/opinie-o-sklepie.html
https://kawyiherbaty.eu/recenzje.html
https://safebuy.pl/rejestr-ecommerce-fair-play/kawyiherbaty_eu/73052975
http://rabatuj.pl/kawyiherbaty-eu/
https://www.sklepy24.pl/sklep/kawyiherbaty_eu/opinie

Zapraszam do forum


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Cze 18, 2024 12:19 am, w całości zmieniany 2 razy

Admin
Admin

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 17/06/2024

https://kawyiherbaty-eu.forumpolish.com

Admin lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Nowy Pon Cze 17, 2024 2:43 pm

Tak dokonywałem tam zakupu i potwierdzam wszystko w przyjemnej atmosferze, a oferta cenowo bardzo dobra

Nowy

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 17/06/2024

Admin and OLO12 like this post

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by OLO12 Pon Cze 17, 2024 4:17 pm

Polecam kawyiherbaty.eu wszystko na wysokim poziomie . Very Happy Very Happy Very Happy

OLO12

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 17/06/2024

Admin lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Marta Pon Cze 17, 2024 6:06 pm

Bardzo dokładne zabezpieczenie produktów, dotarły w stanie nienaruszonym. Bardzo dobra komunikacja, pełna informacja i kompetentna obsługa.

Marta

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 17/06/2024

Admin lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Adrian Wincenty Wto Cze 18, 2024 12:15 am

Witam Wszystkich Forumowiczów   afro

Arrow  DODAM OD SIEBIE  JEDNĄ WAŻNĄ IFORMACJE NA TEMAT KAWYIHERBATY. EU  POLECAM WSZYSTKIM NA SKORZYSTANIU Z KODU RABATOWEGO KTÓRY PRZESYŁAM PONIŻEJ :

Arrow Arrow rabatuj.pl/kawyiherbaty-eu/

Arrow POZA TYM MAJĄ TAM TEŻ PONAD 100 POZYTYWNYCH OPINII. U MNIE ZADZIAŁAŁ BEZ PROBLEMU. POLECAM cheers

Adrian Wincenty

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 18/06/2024

Admin lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Karolina Wto Cze 18, 2024 9:17 am

Jak wyżej, dojrzałam do ekspresu do kawy. Jaki polecacie?

Karolina

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Rafał Wto Cze 18, 2024 9:24 am

Osobiście polecam ten  Ekspres Siemens EQ.6 Plus S100 jest bardzo cichy ,nie drogi oraz ładnie wygląda lecz jest to tylko moja osobista opinia .Pozdrawiam . Very Happy Very Happy Very Happy

Rafał

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Karolina Wto Cze 18, 2024 9:26 am

Dziękuje za podpowiedz też wiele o nim czytałam i ludzie sobie go chwalą myślę że się na niego zdecyduje jeszcze raz dziękuje i miłego dnia .

Karolina

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Karolina Wto Cze 18, 2024 9:27 am

Bardzo proszę i życzę smacznej kawy ...

Karolina

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Karolina Wto Cze 18, 2024 9:28 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Karolina

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Karolina Wto Cze 18, 2024 9:29 am

Będzie smaczna napewno.

Karolina

Liczba postów : 5
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Kawosz Wto Cze 18, 2024 9:34 am

Zgadzam się z Panem Rafałem Siemens EQ.6 jest chyba jeden z lepszych ekspresów w tej cenie .

Kawosz

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Natalia Wto Cze 18, 2024 1:16 pm

Witam wszystkich 2 dni temu odebrałam od nich przesyłkę z ekspresem i wszystko było świetnie . Cieszę się ze są jeszcze sklepy internetowe godne zaufania bounce bounce bounce bounce bounce bounce . Polecam wszystkim maja sympatyczną obsługę i bardzo pomocną-.


Ostatnio zmieniony przez Natalia dnia Wto Cze 18, 2024 7:15 pm, w całości zmieniany 1 raz

Natalia

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by kasia Wto Cze 18, 2024 1:21 pm

Dzień dobry jestem mile zaskoczona spełnili wszystkie moje oczekiwania nawet gdy na ostatnią chwile zmieniłam adres dostawy . Dziękuję za wyrozumiałość polecam kawyiherbaty.eu świetny sklep .

kasia

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Asaś Wto Cze 18, 2024 4:00 pm

Adrian Wincenty Dziękuje ten kod naprawdę działa polecam zawsze to troszkę taniej .

Arrow Arrow rabatuj.pl/kawyiherbaty-eu/ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Asaś

Liczba postów : 2
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Asaś Wto Cze 18, 2024 4:01 pm

Zapomniałem z tego wszystkiego polecam ten sklep.

Asaś

Liczba postów : 2
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Marek Wto Cze 18, 2024 8:45 pm

Bardzo polecam bo to świetny serwis. Very Happy Very Happy Towar bez zarzutów, zgodny z opisem i oryginalny. Przesyłkę zapakowano bezpiecznie What a Face i stosownie do jej zawartości. Bardzo dbają o klienta, polecam.

Marek

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 18/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Kamila Grala Sro Cze 19, 2024 9:27 am

Bardzo fajny sklep. Dobra obsługa Klienta i świetnie zapakowana przesyłka. Przykład dla innych!

Kamila Grala

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 19/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Grzegorz Sro Cze 19, 2024 2:12 pm

Zgadzam się sklep naprawdę jest super dobre ceny kupiłem u nich ekspres krups w promocyjnej cenie i jeszcze kupon rabatowy naprawdę się opłaca.

Grzegorz

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 19/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Kornel Sro Cze 19, 2024 8:42 pm

Dobry wieczór chciałem pochwalić ten sklep internetowy za szybkie i sprawne zrealizowanie mojego zamówienia . Dziękuje i polecam .

Kornel

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 19/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Kr6ystian Czw Cze 20, 2024 9:34 am

Dobre podejście do klienta i szybkie rozwiązanie mojej sprawy. Rewelacja, bez żadnego poślizgu. Przesyłka dotarła w świetnej formie, bez uszkodzeń. Rzetelna, godna zaufania firma. Szybko realizuje zamówienia.

Kr6ystian

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 20/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Edyta Czw Cze 20, 2024 3:48 pm

Żadnych dodatkowych opłat, szybko dotarło, polecam. Otrzymałam swoją przesyłkę bez żadnego opóźnienia. Kompetentna obsługa, polecam. Podczas realizacji zamówienia nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam.

Edyta

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 20/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Katarzyna Pią Cze 21, 2024 10:04 am

Ogromny plus za punktualność, która jest dla mnie bardzo ważna. Przesyłka była zapakowana porządnie i ładnie. Zamówienie identyczne jak w ofercie, nie mam nic do zarzucenia. Obsługa skontaktowała się ze mną bardzo szybko i sprawnie. Super podejście. Bardzo polecam bo to świetny serwis. Zostałam dobrze obsłużona .. Jestem pod wrażeniem jakości opakowania, super. Sklep bez zarzutu, rzetelny i rewelacyjny.

Katarzyna

Liczba postów : 1
Data rejestracji : 21/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by oliwia Pią Cze 21, 2024 11:09 am

Jestem bardzo zadowolona z obsługi sklepu. A otrzymany ekspres robi smaczna kawę dziękuje.

oliwia

Liczba postów : 2
Data rejestracji : 21/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by oliwia Pią Cze 21, 2024 11:13 am

Oczywiście zapomniałam dodać ze będę polecała ten sklep i pozdrawiam wszystkich na tym forum miłego dnia .

oliwia

Liczba postów : 2
Data rejestracji : 21/06/2024

Powrót do góry Go down

Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu Empty Re: Opinie i Komentarze o sklepie kawyiherbaty.eu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach